Üyelik Hakkında

İş hayatınızda bir çok yeniliklerle tanışma olanaklarına sahip olacaksınız ,yükünüzü ve boş aracınızı zaman kaybetmeden ihalesini yapabileceksiniz ,yeni firmalarla tanışma imkanlarınız olacak, yük ve boş araç'larınız için anında teklif verebilip teklif alabileceksiniz,firmanızın tanıtımını yapmak için milyonlarca tl ödemek zorunda kalmayacaksınız,google veri tabanımızda çalıştığınız ülkeler ve illerde logonuz ve firma detaylarınızı çıkartıyoruz.

Yük ilanı yayınladığınızda 10786 firmaya yük ilanınız msj la bilgilendirilir ve sitemizdeki dönüş araçlarına anında mail olarak gider yükünüzü en iyi fiyata yada sizin belirlediğiniz fiyata araç bulmanız % 100 kesin sonuçlanır.

Kişiselleştirilmiş rehberlik hizmetinden yararlanabileceğiniz için müşteri temsilcinize bilgi verdiğinizde sizin işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamak zorundadır.( yük yada boş araç bulmak vs.)

Diğer bize benzer web sitelerinde kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak yük ve boş araç ilanlarını görebiliyor ve ilan verebiliyorsunuz v.s.

Bizim diğer sitelerden farkımız ;

Öncelikle firmanıza ait tanıtım afişi yapılır bu afişi sizin belirlediğiniz iller yada ülkelerde ki tüccar ve fabrikalalara biz sizin adınıza tanıtım maili göndeririz ve sizin adınıza randevu alıp sizin yeni firmalarla tanışma olanağı sağlarız. Tüccar ve fabrika proje ihale yüklerini direk üyelere dağılımını yaparız ( mail yada telefon )

Aradığınız firmanın iletişim bilgilerini çalışma şekilllerini ve ülkelerini görebilir iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti Türkiye’de ilk ve tek sadece www.nakliyecidunyasi.com da hizmet vermektedir.Açılımı ( Siz müşteri temsilcinize örnek romanya ihracatçılarının bilgilerini istiyorum dediğinizde o ülkeye ihracat yapan firmaların bilgileri gönderilir yine o firmalara afişi biz yada siz tanıtım olarak göndeririz.

Bizim burda ki hedefimiz yük verene, tüccara direk tek elden tedarikçi kurumsal firmaları yönlendirmek ve sizinde 1. Elden yük almanızı sağlamak.

167 ülke ve 81 il de tedarikçi sponsor üyelerimiz kendi öz mal araçları ile 7/24 saat hizmet vermektedir.

7 /24 saat online destek alarak bütün işlemlerinizi kısa sürede yapabiliyorsunuz ve maddi manevi zaman kaybetmeden müşteri temsilcilerimize ve destek ekibine bilgi vererek işlemlerinizi en kısa zamanda yapma rahatlığına erişebiliyorsunuz.

Türkiye'de ki tüm FUAR çalışamlarını takip edebiliyor ve tanışma olanağı sunuyoruz. E -nakliye sayesinde Nakliye dünyasında olan bütün değişimlerden haberdar olabiliyorsunuz. Firmanızla ilgi tanıtım ve haber yapabiliyorsunuz.

Bir konu hakkında Firma Şikayet soru ve önerileriniz ve şikayetleriniz için destek@nakliyecidunyasi.com'a mail atabilirsiniz.

Birlikte bir çok işe imzanızı atmanız temennisiyle ...Başarılarınız ,başarılarımızla daim olsun.

www.nakliyecidunyasi.com

1.yıl First Üye paketi : Yük ve boş araç ilanlarını görebilir,ve sizde ilan verebilirsiniz. Yük kuruluşlarına teklif verebilir teklif alabilir kendi panelinizden firmalarla mesajlaşabilirsiniz. Firmanızla ilgili haberleri yayınlayabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş rehberlik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

2, yıl Gold Üye paketi : Yük ve boş araç ilanlarını görebilir,ve sizde ilan verebilirsiniz. Yük kuruluşlarına teklif verebilir teklif alabilir kendi panelinizden firmalarla mesajlaşabilirsiniz. Firmanızla ilgili haberleri yayınlayabilirsiniz.

Firmanızın afişi ve reklam banneri , kartvizit tasarımınız yapılır,fuar kataloğunda yer alabilirsiniz ve fuar takibi yapabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş rehberlik hizmetinden yararlanıyosunuz. Firmanız adına yapılan afiş sizin belirlediğiniz iller yada ülkeler bazında yük kuruluşlarına tanıtım maili olarak gönderiyoruz ve çalıştığınız ülkelerde ‘’ çalıştığı ülkelere göre üyelerimiz ‘’

First Üyelik

Yıllık /
  • Bilgileriniz Nakliyeci Dünyası'nda yer alır ve mesajlaşabilirsiniz.
  • Nakliyeci Dünyası Standart Üyelik
  • First Üye Ol

Platin Üyelik

Yıllık /
  • İthalat, İhracat, Proje ve İhale Yüklerinizin İlanını Verebilirsiniz
  • Fabrika ve Yük Kuruluşu Üyeliği
  • Platin Üye Ol

Gold Üyelik

Gold Üyelikte Kampanya
  • Yük ve boş araç ilanlarını görebilir,ve sizde ilan verebilirsiniz.
  • Web Sitenizin Tasarımı Yapılır(GOLD ÜYELİK)
  • Gold Üye OL
Nakliyeci Dünyası Bilişim Hizmetleri (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyecidunyasi.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
nakliyecidunyasi.com'da bulunan ilanların kopyalanması ve yayınlanması YASAKTIR. Yayınlayan kişiler hakkında adli işlem başlatılacaktır.