Hakkımızda

Bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

Nakliyeci Dünyası'nın diğer firmalardan farkı nedir ?

Herşeyden önce;

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

www.nakliyecidunyasi.com sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, Kurulduğu günden itibaren ,çalışmalarını hızlandıran ve yük boş araçların ihalelerini yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Neden üye olmalısınız ?

İş hayatınızda bir çok yeniliklerle tanışma olanaklarına sahip olacaksınız ,yükünüzü ve boş aracınızı zaman kaybetmeden ihalesini yapabileceksiniz ,yeni firmalarla tanışma imkanlarınız olacak, yük ve boş araç'larınız için anında teklif verebilip teklif alabileceksiniz,firmanızın tanıtımını yapmak için milyonlarca tl ödemek zorunda kalmayacaksınız,google veri tabanımızda çalıştığınız ülkeler ve illerde logonuz ve firma detaylarınızı çıkartıyoruz .

Aradığınız firmanın iletişim bilgilerini çalışma şekilllerini ve ülkelerini görebilir iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

7 /24 saat online destek alarak bütün işlemlerinizi kısa sürede yapabiliyorsunuz ve maddi manevi zaman kaybetmeden müşteri temsilcilerimize ve destek ekibine bilgi vererek işlemlerinizi en kısa zamanda yapma rahatlığına erişebiliyorsunuz.

Türkiye'de ki tüm FUAR çalışamlarını takip edebiliyor ve tanışma olanağı sunuyoruz. E -nakliye sayesinde Nakliye dünyasında olan bütün değişimlerden haberdar olabiliyorsunuz. Firmanızla ilgi tanıtım ve haber yapabiliyorsunuz.

Bir konu hakkında Firma Şikayet soru ve önerileriniz ve şikayetleriniz için destek@nakliyecidunyasi.com'a mail atabilirsiniz.

Üyelik ile ilgili yaptığınız ödeme iade edilemez......

Birlikte bir çok işe imzanızı atmanız temennisiyle ...Başarılarınız ,başarılarımızla daim olsun.

First Üyelik

Yıllık /
  • Bilgileriniz Nakliyeci Dünyası'nda yer alır ve mesajlaşabilirsiniz.
  • Nakliyeci Dünyası Standart Üyelik
  • First Üye Ol

Platin Üyelik

Yıllık /
  • İthalat, İhracat, Proje ve İhale Yüklerinizin İlanını Verebilirsiniz
  • Fabrika ve Yük Kuruluşu Üyeliği
  • Platin Üye Ol

Gold Üyelik

Gold Üyelikte Kampanya
  • Yük ve boş araç ilanlarını görebilir,ve sizde ilan verebilirsiniz.
  • Web Sitenizin Tasarımı Yapılır(GOLD ÜYELİK)
  • Gold Üye OL
Nakliyeci Dünyası Bilişim Hizmetleri (Tüm hakları saklıdır)
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyecidunyasi.com Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.
nakliyecidunyasi.com'da bulunan ilanların kopyalanması ve yayınlanması YASAKTIR. Yayınlayan kişiler hakkında adli işlem başlatılacaktır.